Kontakti

SIA ARMO GROUP ir uzņēmums, kas atrodas Rīgā, Latvijā un nodarbojas ar celtniecības materiālu vairumtirdzniecību.

icon_widget_image Birojs: Bauskas Iela 58, Rīga, LV-1004 icon_widget_image Noliktava: Maskavas Iela 450, Rīga, LV-1064 icon_widget_image Talr.: +371 23005353 icon_widget_image E-pasts: office@armogroup.lv

Uzņēmums

KAS MĒS ESAM

PAR MUMS

SIA ARMO GROUP ir uzņēmums, kas atrodas Rīgā, Latvijā un nodarbojas ar celtniecības materiālu vairumtirdzniecību.

Ar savu produktu portfeli mēs piedāvājam lietotājiem, projektēšanas inženieriem un būvmateriālu tirdzniecībai rentablus, drošus un izturīgus risinājumus.

Turklāt mūsu klienti saņem pilnu pakalpojumu paketi, sākot no projekta plānošanas līdz uzstādīšanai. Mūsu biroja un lauka darbinieki ļoti rūpējas, lai nodrošinātu veiksmīgu sadarbību.

Mūsu uz nākotni vērsta un ilgtspējīga uzņēmuma politika nodrošina, ka mēs nepārtraukti attīstām un paplašinām savus produktus un pakalpojumus mūsu klientu un būvniecības nozares partneru labā gan tagad, gan nākotnē.

PAMATVĒRTĪBAS

Mēs uzskatām, ka cilvēki ir mūsu galvenā vērtība. Mēs esam novatoriski un redzam nākotni iespēju pilnu. Mēs pildām savus solījumus un uzdrīkstamies uzņemties atbildību.

VĪZIJA

Mēs esam mūsu klientu izvēle numur viens, un mēs apzināmies atbildību katru dienu, kad rīkojamies, apzinoties, ka ikdienas darbībās esam atbildīgi par nākotni un nākamajām paaudzēm.

MISIJA

Mēs esam nozares līderi ar mērķi būt labākajiem partneriem saviem klientiem, nodrošinot viņu biznesa panākumus, izmantojot modernus un ilgstošus risinājumus.